koszyk 0 pobierz katalog PDF
O nas

O nas

Jesteśmy wiele lat na rynku, mamy pod 15 000 realizacji za sobą, współpracujemy z najlepszymi w branży eventowej! Obecni zawsze tam gdzie się dzieje :)

Colors Of Design to czołowa firma w Polsce, wielokrotnie rekomendowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. W swoim portfolio mamy wynajem mebli na takie wydarzenia jak Europejski Kongres Gospodarczy, Fashion Week Poland, Warsaw Fashion Week, Róże Gali, Intel Extreme Masters, Forum Ekonomiczne w Krynicy, COP24, Intercars, Tour de Pologne, premiery samochodowe marek Audi, Ferrari, BMW, Porsche, Honda, Seat, Jaguar, Subaru, Opel oraz realizacje dla największych gwiazd show biznesu i osobowości polityki min. Paris Hilton, Ozzy Osbourn, Barack Obama, Anja Rubik, Robert Kubica, Bronisław Komorowski, Andrzej Duda oraz wielu wielu innych.

Colors of Design jest jedyną firmą posiadającą dwa odziały z magazynami w Warszawie i Katowicach. Meble dowozimy w każdy zakątek naszego kraju jak również za granicę. Oferujemy profesjonalny transport/ montaż/ demontaż świadczony przez wykwalifikowany zespół oraz własną nowoczesną flotę samochodów dostawczych.

Naszą specjalnością jest wynajem mebli oraz scenografii eventowej. Proponujemy najwyższej jakości, stylowe meble na targi, spotkania biznesowe, czy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w atrakcyjnych cenach. Colors of Design to nie tylko wypożyczalnia krzeseł i stołów – na Państwa życzenie zapewniamy niezwykłe bary, meble oraz akcesoria do stworzenia ekskluzywnej atmosfery na dowolną okazję. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, doradzamy najlepsze rozwiązania, jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo.